Schowek ofert

Fotorelacja Maria i Sławek Czerwińscy.

 

Mamy za sobą wiele wspaniałych wyjazdów, ale tym razem zabrakło pomysłu.... gdzie? dokąd?.. no i jak zwykle z pomocą pośpieszył pracownik Biura Podróży " Panorama Tour"  - Afryka! Egzotyka!

A bezpieczeństwo? a malaria?...i inne zagrożenia? Doświadczenie Pani Moniki rozwiało wszystkie nasze wątpliwości. Jedziemy!!!!!!!!

Już początek naszej wycieczki zapowiedział egzotyczną wyprawę, bo przeprawa promem przez rzekę Gambia do miejscowości Barra pozwoliła podziwiać folklor afrykański. Setki bardzo czarnych ludzi kolorowo poubieranych , mnóstwo przewożonych towarów i zwierząt to uczta dla oczu i zmysłów.

Wszędzie czuliśmy się bezpiecznie nawet w dużych miastach np Sant Louis z ciekawą kolonialną zabudową ; Dakar-( stolica Senegalu) z historycznymi budynkami, muzeami i galeriami , czy na przepięknej wyspie Goree - pastelowe barwy odrestaurowanych domów( np dom Georga Sorosa- amerykańskiego finansisty).

Największa dla nas niespodzianka- to bogactwo przyrody Afryki Zachodniej. Teraz już wiemy, czemu z uśmiechem i życzliwością Pani Monika Gogol z "Panorama Tour" zachęcała nas do tej oferty, bo doskonale wiedziała, że wrócimy zachwyceni. DZIĘKUJEMY!

Zobaczyliśmy z bliska setki babobabów, obejrzeliśmy spektakle z udziałem ptaków, pływaliśmy łodzią po Parku Ornitologicznym a w rezerwacie Bandia braliśmy udział w safarii i podziwialiśmy liczne okazy afrykańskiej flory.

Na uwagę zasługuje też przejazd częścią trasy słynnego rajdu Paryż- Dakar. Emocje nie do opisania!

To był tydzień cudownej podróży... a drugi tydzień.... błogi wypoczynek w Gambi w hotelu Kombo Beach. Piękny kompleks hotelowy otoczony tropikalną roślinnością, pokoje duże i ładne, plaża szeroka z drobniutkim piaskiem a do tego super jedzenie i codziennie liczne animacje, wieczorki taneczne,a pokazy mody i muzyka na żywo! Bajka!!!!!

Dzięki Pani Monice i " Panorama Tour" dane nam było zobaczyć te wspaniałości a coraz piękniejsze krajobrazy zmieniały się jak w kalejdoskopie.

Czasami wydaje nam się, że to był tylko sen.... dobrze, że mamy zdjęcia z podróży i niektóre zamieszczamy na stronie "Panorama Tour" aby zachęcić do zakupu wycieczek właśnie w tym Biurze.

"Panorama Tour" zatrudnia pracowników o wysokich kwalifikacjach i świadczy usługi tyrystyczne nieprzerwanie w tym samym miejscu od 20 lat!

Kompetencje i fachowość poszczególnych pracowników, indywidualne podejście w rozpoznaiu potrzeb klienta,obsługa na wysokim poziomie,trud w poszukiwaniu najlepszych ofert - wyróżniają "Panoramę Tour" na rynku Biur Podróży w Płocku.

Ten świat jest przeuroczy!!!! Wystarczy ruszyć na jego podbój tylko z Biurem Podróży " Panorama Tour" . POLECAMY GORĄCO!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Maria i Sławek Czerwińscy.